Savy – investicijos į asmenines pąskolas

Paprastas būdas skolinti privatiems asmenims. Savy - pirmoji Lietuvoje naujos kartos finansinė institucija, veikianti pagal pasaulyje plačiai paplitusį jungtinio finansavimo (angl. person-to-person lending) modelį. Jų tikslas suvienyti investuotojus ir tuos, kuriems tos investicijos reikalingos. Šios teikiamos paslaugos administruojamos tik elektroninių priemonių pagalba, todėl naudojimasis jomis neatima daug laiko ir yra itin paprastas: tiek investuoti, tiek skolintis galima iš bet kurios pasaulio vietos prisijungus prie Savy savitarnos. Kadangi šis jungtinis finansavimas pagrįstas "Žmogus - žmogui" principu, jie siūlo mažesnes palūkanas paskolos gavėjams ir didesnę grąžą investuotojams nei galėtų pasiūlyti kitos finansines paslaugas teikiančios institucijos.

Pirmiausiai užsiregistruokite PaySera , per šią Lietuvos banko kontroliuojamą mokėjimų sistemą vyksta tapatybės patvirtinimas ir investavimas.

Grąža kiekvieną mėnesį, investicijos dydis nuo 5 eurų.

Į PaySera registruotis čia

Investuokite tiesiogiai į vartojimo paskolas

Norintys įdarbinti savo pinigus ir uždirbti didesnę grąžą gali tai saugiai padaryti internetu su SAVY. 

SAVY investuotojai patys pasirenka kieno paskolą ir kokią jos dalį finansuoti: savo paskyroje matysite vis atsinaujinantį paskolų paraiškų sąrašą, į kurį patenka tik gero kredito reitingo ir užtikrintas pajamas gaunančių asmenų paraiškos. Paskolų grąžinimas vyksta kiekvieną mėnesį, todėl investuotojams jų uždirbtos palūkanos išmokamos reguliariomis mėnesinėmis įmokomis.  

Investuotojų pinigai yra visada saugūs, jie laikomi el. pinigų sąskaitoje PaySera paskyroje ir visada priklauso patiems investuotojams.

 

 

Kaip pradėti investuoti?

• Užsiregistruokite

• Aktyvuokite saugią PaySera sąskaitą.

• Perveskite pinigus į savo asmeninę PaySera sąskaitą. 

• Pasirinkite paskolą, į kurią norite investuoti.

• Investuokite ir gaukite mėnesines įmokas.

Kokias saugumo garantijas turi „Savy“ vartotojai?​

Nors pats skolinimo procesas vyksta tiesiogiai tarp fizinių asmenų, „Savy“ jame įdiegė įvairių saugiklių, kurie pagrįsti Lietuvos Banko nuostatais dėl atsakingo skolinimo. Tai darome pirmiausia dėl to, kad „Savy“ sėkmė priklauso nuo vartotojų pasitikėjimo platforma. Štai konkretus pavyzdys: sistema įvertina kiekvieno norinčiojo gauti paskolą kredito istoriją ir suteikia galimybę platformoje skolintis tik tokiems asmenims, kurie atitinka Lietuvos Banko nustatytus kriterijus. „Savy“ apsaugo ne tik paskolų teikėjų, bet ir gavėjų interesus. Pavyzdžiui, per platformą paskolą gavęs asmuo ją turi teisę grąžinti bet kada, nemokant baudų ar netesybų. Tuo atveju, jei paskolos grąžinimas užtrunka, taikomi delspinigiai atitinka Lietuvos Banko rekomenduojamą normą. Jei paskola negrąžinama laiku, „Savy“ taip pat perima skolos išieškojimo naštą ir administruoja šį procesą.

Kaip sekasi panašioms platformoms užsienyje ?​

Pirmoji pasaulyje virtuali paskolų platforma buvo įkurta Didžiojoje Britanijoje – „Zopa“. Ji veikia iki šiol, jos pagalba jau suteikta per 2,7 mlrd. litų vertės paskolų. Didžiausia žmogus-žmogui paskolų platforma yra įsikūrusi JAV. Tai „LendingClub“, į kurią 2013 m. investavo ir interneto milžinė „Google“. Be to, „LendingClub“ šiemet planuoja pradėti prekybą savo akcijomis akcijų biržoje. Jos sistemoje išduotų paskolų vertė viršija 5 mlrd. JAV dolerių (13,59 mlrd. litų). Baltijos šalyse kol kas veikia 1 virtuali paskolų platforma – tai „Bondora“, kuri įkurta dar 2008 m. Estijoje. Ši platforma paslaugas be Estijos taip pat teikia Ispanijoje, Suomijoje ir Slovakijoje.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now