Gauk nemokamu bitkoinų (LENGVIAUSIAS BŪDAS UŽSIDIRBTI).

Geriausi nemokami btc "kranai" (btc faucets) ! 

Taip pat loterijos bilietai (kur kiekvieną savaitę galite laimėti 3 btc - 2000 euru), reward (apdovanojimai) taškai, už kuriuos galėsite parsisiusti Apple, Samsung naujausių modelių telefonus, daugybę kitokiu prizų. Visa tai NEMOKAMAI, be to, tai pats lengviausias būdas nusiimti eurus Lietuvoje (nes naudosite lietuvišką BTC piniginę - keityklą).

Sužinokite daugiau (paspaude mygtuką "darbas su bitkoinais")

 

Tikriausiai esate girdėję apie naujos kartos valiutą bitkoinus (Bitcoin BTC) ? Žiniasklaidoje dažnai pasirodo įvairūs straipsniai apie sąvartyne esančias milijonų eurų vertės bitkoinų sumas arba tiesiog gyvenimiškas istorijas apie pamirštus raktus nuo milijoninių BTC piniginių. Didžiosios pasaulio kompanijos pradeda priiminėti bitkoinus kaip atsiskaitymo valiutą už įgytas prekes ar paslaugas.
Daugelis iš mūsų netikėjo tokia bitkoinų valiutos sėkme. Ypač dabar, kai valiutų rinkose bitkoinų kaina kyla. Galbūt dabar yra pats laikas įsigyti BTC?

 

  

Bitkoino kursas realiu laiku:

 

 

 

 

 

 

 

Gaukite NEMOKAMŲ BTC - tai labai paprasta

 

Nuorodas registracijai rasite apačioje

 

 

 

 

 

Bitkoinams pasikeisti į eurus ir pervesti į lietuvišką sąskaitą naudokite

SpectroCoin piniginę/keityklą. 

Patikima lietuviška keitykla SpectroCoin, kuri veikia ne tik Lietuvoje, bet ir daugumoje pasaulio šalių. Papildyti ir išvesti lėšas  galima bankiniu pavedimu, grynais pinigais, Payeer, PerfectMoney, Okpay, Bitcoin.
Vienas iš svarbiausių SpectroCoin privalumų - tai, kad ji duoda VISA kortą, kurią galima pririšti prie PayPal sąskaitos ir tokiu būdų patvirtinti ją.

Taip pat galėsite iš PayZa mokėjimo sistemos pinigus persivesti bitkoinais.    

Bitkoinas, darbas namuose, uždirbti pinigus

Bitkoinas žavus tuo, kad jį galite per kelioliką minučių atsisiųsti į savo LT sąskaitą, paprasčiausias būdas išsigryninti (visose šiuose bitcoin kranuose yra momentiniai išmokėjimai)

Čia geriausi nemokami BTC tinklapiai, išmokos momentinės:

 

HashFlare - tai oficiali kompanija, kuri kasa Bitcoin'us. Jie turi visą įrangą, todėl jums nereikia jokių papildomų savo resursų. Paprasčiausiai iš jų nusiperki tam tikrą kasimo greitį.

 Tam tikra prasme gaunasi taip, kad jūs iš jų nuomojatės įrangą, kuri  kasa Bitcoin'us, ir jums daugiau nereikia nieko daryti, tik nusiiminėti jau uždirbtus pinigus.

Kaip registruotis ir dirbti su bitcoin'ais

Bitcoin adresą, rasite Spectrocoin sąskaitoje, kurio prireiks kai registruositės į projektus kur dirbama su bitkoinais

Это текст. Нажмите, чтобы отредактировать и добавить что-нибудь интересное. Это легко.

Čia parodoma kaip pasiimti btc, (tai sekundžiu darbas). Paspauskite meniu 'free btc' ir atsidariusiame puslapyje suveskite 'captcha', žiūrėkite pvz.:

Po valandos vėl galėsite pasiimti btc, loterija vyksta kiekvieną sekmadienį, 10 laimingų bilietų atrenka automatiniu būdu, laimėjimai siekia iki 3 btc - 2000 euru, lošimo statistika rasite 'lottery' puslapyje,
be to dabar dar viena naujovė - prie kiekviena valanda gaunamu sathosi'u, loterijos bilietų gausite ir
2 REWARD(apdovanojimo) taškus, juos galesite parduoti už sathosi'us, parsisiųsti prizus (tai -mob. telefonai (Samsung, Apple naujausius modelius), visa tai rasite skyriuje 'reward'.

KITI BTC LYGIAI TOKIU PRINCIPU VEIKIA, PASPAUSITE CLAIM, SUVESITE CHAPTHA, PASPAUSITE 'CLAIM FREE BTC NOW' IR GAUSITE BTC.
Spauskite "grįžti atgal" kur rasite  registacijos nuorodas.


Pvz.: aš gavau 3402 sathosi'us, 2 nemokamus loterijos bilietus, ir du 'revard' taškus.
Po 37min 21sek. galėsiu vėl pasiimti savo nemokamus btc ir bilietus su taškais.

Čia loterijos augantis prizas (prizas lošimo metu siekia maždaug 3 btc, 1prizas iki tiek užauga) jis augs iki sekmadienio 18 val iki loterijos 63 raundo pabaigos, 10 laimingųjų gaus piniginius prizus juos galėsite pasižiūrėti ''lottery'' skyriuje, matysite augantį prizą, kiek bilietų turite, praeito roundo laimėtojus, žodžiu visa informacija susijusi su loterija.

Reward taškai ir prizai, čia juos galite keisti i btc 1taškas- 13 sathosi'u.

Čia rasite prizus

Paspaude ant norimo skyrelio, pvz.: 'electronics' atsidarys prizai, ten prie prizo pvadinimo rasite du mygtukus, tai - link (ten galėsite apžiūrėti pasirinktą prizą, ir 'redeem' (ten galėsite išpirkti prizą , jei turėsite surinke reikiamą kiekį taškų.

Šitame video rodoma kaip padauginti saugiai savo btc, 
šis žmogus naudoja martingeilo dvigubinimo metodą, jis yra vienas efektyviausių, 
​tai pat čia yra video kaip nustatyti jog automatiškai augtų bitkoinai, per 'multiply-btc'

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now