Geriausios e-parduotuvės !

Lietuva pasaulyje pirmauja pagal šviesolaidinio interneto prieinamumo vartotojui rodiklius, tačiau turime pripažinti, kad didžioji dalis tautiečių vis dar konservatyviai žiūri į pirkimą internetu. Prekyba internetu Lietuvoje per pastaruosius kelerius metus sparčiai išaugo ir vis dar auga, bet keletas plačiai nuskambėjusių aferų sumažino vartotojų pasitikėjimą šiuo pirkimo būdu. Tačiau ar šioje situacijoje keletas šaukštų deguto galėjo visiškai sugadinti labai skanaus medaus statinę? Privalumų perkant internetu yra iš tiesų nemažai, taigi šiame tinklaraščio įraše pateiksiu Jums keletą priežasčių, kodėl verta pirkti internetu.

Internetu pirkti pigiau nei įprastose parduotuvėse

Internetinėse parduotuvėse prekių kainos paprastai yra žemesnės nei įprastose parduotuvėse, kartais šis skirtumas gali siekti net 30 ar 40 procentų. Kodėl? Parduotuvėje siūlomų prekių antkainį didina išlaidos, kurias verslininkai patiria išlaikydami parduotuvės patalpas bei personalą. Tuo tarpu internetinių parduotuvių kaštai kur kas mažesni, todėl atsiranda galimybė pasiūlyti žymiai patrauklesnę kainą už tokios pat kokybės prekę. Visiškas mitas yra ir tai, jog internetu pirktos prekės gali būti nekokybiškos ar dažnu atveju brokuotos. Visos Lietuvoje internetu prekiaujančios įmonės prekes atsiveža iš tų pačių tiekėjų ar gamintojų sandėlių kaip ir didieji prekybos centrai.

Didesnis asortimento pasirinkimas

Vis dėl to patalpos, kuriose yra įsikūrę įvairūs prekybos centrai ir parduotuvės, nėra guminės, todėl siūlomas ribotas prekių kiekis, kuris esant dideliems pirkėjų srautams gan greitai realizuojamas. Visi suprantame, kad 100 kvadratinių metrų patalpose neįmanoma sutalpinti 150 ar daugiau skirtingų rūšių skalbimo mašinų bei šaldytuvų. Todėl lankydamiesi parduotuvėje išvystame tik dalį jos asortimento. Visai kita situacija yra internete. Internetinė parduotuvė – tai lyg didžiulis virtualus sandėlis ir tuo pačiu informacijos bankas be sienų, kuriame galime surasti žymiai didesnį prekių asortimentą. Be to, internetinės prekybos veiklą vystančios įmonės pageidaujamas prekes, kurių šiuo metu neturi, visada gali greitai užsakyti iš artimiausio gamintojui ar tiekėjui priklausančio sandėlio bei operatyviai pristatyti jums tiesiai į namus ar darbovietę.

Pirkti internetu patogu

Jei jau prakalbome apie pristatymą į namus, tai reikėtų nepamiršti vieno iš didžiausių pirkimo internetu privalumų. Juk ne kiekvienas iš mūsų mėgstame savo savaitgalį gaišti važinėjant po parduotuves ieškant sau tinkamos prekės. Daug maloniau laiką leisti gryname ore, sėdėti lauko terasoje ar gulėti šiltai apsiklojus lovoje su kavos puodeliu ir rinktis savo pageidaujamas prekes internetu.  Viskas, ko reikia tik interneto ryšio, kompiuterio, keleto mygtukų paspaudimų ir prekė jau pati juda pas Jus.

Bijote likti apgauti?

Tikriausiai didžiausias spartesnio internetinės prekybos augimo stabdis mūsų šalyje yra vartotojų nepasitikėjimas šia paslauga. Vis dėl to esame pripratę pinigus mokėti už tai, ką pamatome, paliečiame bei visiškai įsitikiname bent jau dėl išorinės daikto kokybės buklės. Šiuo metu kai kurios internetinės parduotuvės Lietuvoje jau taiko ir neišankstinį apmokėjimo už prekes būdą - siūlo susimokėti jas gavus iš siuntinių tarnybos darbuotojo. Toks sprendimas daugeliui iš mūsų nuima tą naštą, kai turime susimokėti už pirkinį „aklai“ bei nervingai laukti pristatymo datos. Galiausiai, internetinėms parduotuvės galioja tie patys įstatymai, kaip ir kitiems mažmeninę prekybą Lietuvoje vystantiems objektams. Todėl įstatymas yra visada vartotojo pusėje.
Pirkimas internetu šiandien jau nėra naujiena visame pasaulyje. Kitose Europos šalyse apsipirkimas internetu tampa kasdienine norma. Reikia tikėtis, kad Lietuvoje greitu metu pirkimas internetu taip pat taps neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi, nes tai patogus, patikimas, pigus ir laiką taupantis būdas įsigyti prekę.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now